Policia arrin në vendngjarje, pas rrahjes së Molliqajt dhe Abazit - Bota Sot
Policia arrin në vendngjarje, pas rrahjes së Molliqajt dhe Abazit

Aktuale

Policia arrin në vendngjarje, pas rrahjes së Molliqajt dhe Abazit

Më: 11 shtator 2019 Në ora: 23:10
Haki Abazi dhe Dardan Molliqaj

Pas përplasjes fizike mes Haki Abazit dhe Dardan Molliqajt, Policia e Kosovës ka mbërritur në vendin ngjarjes.

Burimet e media mësojnë se policia ka marrë informatën dhe do t’i intervistojnë të dy palët.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...