Abdixhiku: Derisa të tjerët fyhen, shahen, rrahen, Vjosa shpalos programin - Bota Sot
Abdixhiku: Derisa të tjerët fyhen, shahen, rrahen, Vjosa shpalos programin

Aktuale

Abdixhiku: Derisa të tjerët fyhen, shahen, rrahen, Vjosa shpalos programin

Nga: A.SH Më: 11 shtator 2019 Në ora: 23:31
Lumir Abdixhiku

Anëtari i kryesisë të LDK-së, Lumir Abdixhiku, ka reaguar në lidhje me rastin e përleshjes mes Molliqajt dhe Abazit mbas një debate televiziv duke thënë se, derisa të tjerët fyhen, shahen, rrahen e gulçojnë, Vjosa, me urtësi, me mendje e me ide plot, shpalosi fotografinë e Republikës që ëndërrojmë.

“Derisa të tjerët fyhen, shahen, rrahen e gulçojnë, Vjosa, me urtësi, me mendje e me ide plot, shpalosi fotografinë e Republikës që ëndërrojmë.

Këta jemi ne.
Kështu janë ata”, ka shkruar Abduxhiku në Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...