Hoti: PDK-ja po largon figura prej partisë e ato po i bashkohen VV-së

Aktuale

Hoti: PDK-ja po largon figura prej partisë e ato po i bashkohen VV-së

Më: 11 shtator 2019 Në ora: 23:31
Enver Hoti

Enver Hoti i Nismës, ka akuzuar PDK-në e Vetëvendosjen se janë të njëjta dhe të se të dyja po mashtrojnë.

Ai në Rubikon tha se PDK-ja po largon disa fytyra prej partisë e ato po i bashkohen më pas Vetëvendosjes.

“Po shoh se PDK-ja po tenton të fshijë të kaluarën për të krijuar ‘demek’ mundësi për të sjellë drejtësi e luftë kundër korrupsionit. Po largon figura, e ato po shkojnë në Vetëvendosje. VV-ja e PDK-ja po mashtrojnë. Janë të njëjta”, tha ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat