Publikohet shkrimi i Dardan Molliqajt i vitit 2017, akuzon Ramushin dhe mbronte Albin Kurtin - Bota Sot
Publikohet shkrimi i Dardan Molliqajt i vitit 2017, akuzon Ramushin dhe mbronte Albin Kurtin

Aktuale

Publikohet shkrimi i Dardan Molliqajt i vitit 2017, akuzon Ramushin dhe mbronte Albin Kurtin

Nga: N.Sh Më: 12 shtator 2019 Në ora: 14:57
Dardan Molliqaj

Dardan Molliqaj i cili kaloi nga Vetëvendosje në PSD dhe lidhen pastaj koalicion me AAK-në, është kritikuesi më i madh i Lëvizjes Vetëvendosje dhe Albin Kurtit.

Ai prej që është larguar nga Lëvizja ka filluar akuzat e rënda ndaj këtij subjekti politik. Së fundmi është përleshur edhe me Haki Abazin i sapo aderuar në LVV.

Mirëpo, Molliqaj në vitin 2017 e kishte kritikuar ashpër Ramush Haradinaj për mosguxim të përballet me Albin Kurtin në debate televizive.

Ai madje e kishte kritikuar për shkelje të ligjeve.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...