Bajram Gecaj: “PDK-ja do ta krijojë një byro për luftimin e korrupsionit” - Bota Sot
Bajram Gecaj: “PDK-ja do ta krijojë një byro për luftimin e korrupsionit”

Aktuale

Bajram Gecaj: “PDK-ja do ta krijojë një byro për luftimin e korrupsionit”

Nga: V.R Më: 12 shtator 2019 Në ora: 19:16

Zyrtari i LDK-së, Bajram Gecaj, nëpërmjet një postimi ka thënë se PDK-ja po synonë krijimin e një FBI (fshehje, bishtnim, inskenim) Kosovare e cila do të shërbej si mbuloj për legalizim.

Ndryshe, Xhevahire Izmaku, është deklaruar sot se Kadri Veseli e ka seriozisht luftën kundër korrupsionit.

Postimi plotë:

“ Xhevahire Izmaku: PDK, do ta krijojë një byro për luftimin e korrupsionit”

Duket se synojnë krijimin e një FBI (fshehje, bishtnim, inskenim) Kosovare, e cila do të shërbente si mbulojë për legalizimin e gjithë asaj game “arritjesh” marramendëse e shumëvjeçare në fushën e krimit e korrupsionit, tërësisht të ideuar dhe të instaluar nga vetë ata!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...