Maloku ka një këshillë për kryeministrin/en e ardhshëm - Bota Sot
Maloku ka një këshillë për kryeministrin/en e ardhshëm

Aktuale

Maloku ka një këshillë për kryeministrin/en e ardhshëm

Nga: A.SH Më: 12 shtator 2019 Në ora: 19:48
Fadil Maloku

Sociologu dhe profesori, Fadil Maloku ka dhënë një këshillë për kryeministrin ose kryeministren e ardhshme në lidhje me premtimet që po i japin në takimet me qytetarët.

Është mire që ato premtime të mos i japin fare, që të amnestojnë edhe veten e tyre edhe ne, ka shkruar Maloku në Facebook.

Postimi në Facebook:

Për kryeministrin/en e ardhshēm, një këshillë; Mënyra më e mirë për t’i mbajtur PREMTIMET qē po i japni në takimet me qytetarët, është që ATO fare mos t’i japni! Me këtë akt, Ju amnestoni vetën tuaj dhe shpëtoni vetën tonë!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...