Publikohet dëshmia se AAK-ja dhe Smajl Latifi shpërndan certifikata për veteran e rrejshëm - Bota Sot
Publikohet dëshmia se AAK-ja dhe Smajl Latifi shpërndan certifikata për veteran e rrejshëm

Aktuale

Publikohet dëshmia se AAK-ja dhe Smajl Latifi shpërndan certifikata për veteran e rrejshëm

Nga: A.M. Më: 13 shtator 2019 Në ora: 08:11
Blerim Latifi

Kandidati për deputet nga radhët e PDK-së Blerim Latifi, ka publikuar dëshmimin me të cilën pretendon se kryetari Rahovecit njëherësh edhe zyrtarë i AAK-së, Smajl Latifin ka shpërndarë certifikata të rrejshëm për veteranët.

Ai përmes një postimi në Facebook, ka publikuar një mesazh nga në person i cili AAK-në e ka quajtur baba të shpërndarjes të veteranëve të rrejshëm.

Postimi i plotë:

Qe përgjigjja ime për Smajl Latifin, kryetarin e Rahovecit. Smajl, ty dhe krejt abuzuesit me taksat e qytetarëve, pavarësisht petkut partiak a institucional që kanë, kemi me i ndalë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...