Publikohet foto e Aleksandar Vuçiq me uniformë të Policisë së Kosovës - Bota Sot
Publikohet foto e Aleksandar Vuçiq me uniformë të Policisë së Kosovës

Aktuale

Publikohet foto e Aleksandar Vuçiq me uniformë të Policisë së Kosovës

Më: 14 shtator 2019 Në ora: 07:23
Ilustrim

Nuk bëhet fjalë për presidentin e Serbisë.

Është një bashkëkombës i tij me emër dhe mbiemër të njëjtë, që nga kjo e premte, dha betimin që t’i shërbejë Kosovës.

27 vjeçari nga Graçanica, që refuzon ta komentojë këtë lidhje rastësore me politikanin nga Beogradi, preferon të flasë vetëm për detyrën që e mori bashkë me 415 oficerë të rinj policorë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...