Mustafa: Me Dekadën e re do t’i luftojmë huliganet - Bota Sot
Mustafa: Me Dekadën e re do t’i luftojmë huliganet

Aktuale

Mustafa: Me Dekadën e re do t’i luftojmë huliganet

Më: 14 shtator 2019 Në ora: 13:21
Fotoja e publikuar nga Rrustem Mustafa

Kandidati për deputet nga Partia Demokratike e Kosovës, Rrustem Mustafa ka takuar bashkëluftëtarët në shoqatat e dalura nga lufta e UÇK-së në Podujevë, ku edhe ka marrë mbështetjen për angazhim për Dekaden e Re.

“Bashkëluftëtarë nëse ju ftojnë nga prokuroria, ju lutem folni vetëm atë që e dini dhe të drejtën, sepse nuk do ta njollosni asnjë nga eproret e juaj e as UÇK - në, vetëm ndonjë nga huliganet që janë sjellë rrugëve dhe ata meritojnë të dënohen, ku ka pas dhe besoj që do të ketë edhe në të ardhmen, por ne me Dekaden e re do ti luftojmë”, ka shkruar ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...