Fidan Rekaliu: Llapi përherë me Lidhjen Demokratike të Kosovës - Bota Sot
Fidan Rekaliu: Llapi përherë me Lidhjen Demokratike të Kosovës

Aktuale

Fidan Rekaliu: Llapi përherë me Lidhjen Demokratike të Kosovës

Më: 14 shtator 2019 Në ora: 17:09
LDK

Kandidati për deputet nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Fidan Rekaliu, ka marrë pjesë në tubimin e sotëm në Podujevë, ku të pranishëm ishin kandidatja për kryeministre, Vjosa Osmani dhe kryetari i degës së LDK-së, Agim Veliu.

Rekaliu, ka publikuar fotografi në mesin e qindra e qindra të pranishmëve, teksa ka shkruar se Llapi ka qenë përherë me Lidhjen Demokratike të Kosovës.

Rekaliu, mban postin e kryetarit të Forumit Rinor të LDK-së dhe në këto zgjedhje, garon me numrin 16.

Në zgjedhjet e kaluara ai, ishte njëri ndër deputetët më aktivë të Kuvendit, duke marrë shumë iniciativa në Kuvend në të mirë të të rinjëve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...