Anita i bashkohet Ramushit për t’iu ngjitur bjeshkëve të Pejës - Bota Sot
Anita i bashkohet Ramushit për t’iu ngjitur bjeshkëve të Pejës

Aktuale

Anita i bashkohet Ramushit për t’iu ngjitur bjeshkëve të Pejës

Më: 14 shtator 2019 Në ora: 18:20
Ramush Haradinaj

Kryeministri në detyrë Ramush Haradinaj ka qëndruar në Shtupeq ku po merr pjesë në tubimin e organizuar nga Shoqata e Alpinistëve të Kosovës, me rastin e ngjitjes në 7 majat më të larta në botë nga Arianit dhe Mrika Nikçi.

Përveç Haradinajt po merr pjesë edhe kryetari i Pejës, Gazmend Muhaxhiri, alpinistë nga vendi dhe rajoni, por edhe qytetarë të tjerë.

Kryeministri në dorëheqje para se të shkojë atje ka ngjitur bjeshkët e Shtupeqit bashkë me bashkëshorten e tij Anitën, si dhe një pjesë të stafit të tij.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...