Arsyeja që Haradinaj mezi e kishte kryer shkollimin e mesëm - Bota Sot
Arsyeja që Haradinaj mezi e kishte kryer shkollimin e mesëm

Aktuale

Arsyeja që Haradinaj mezi e kishte kryer shkollimin e mesëm

Më: 14 shtator 2019 Në ora: 18:46
Ramush Haradinaj

Në publik është diskutuar shumë rreth shkollimi të kryeministrit në detyrë, Ramush Haradinaj.

Haradinj në emisionin N’ Konak ka folur për shkollim e tij.

Mësuesi i tij i parë ishte Miftar Çeku, i cili sipas tij ishe një mësues i mirë mirëpo edhe i ashpër.

Ndërsa shkollën e mesme ai thotë që e ka të përfunduar në tri objekte të ndryshme.

Shkolla në fshatin Isniq, ajo në Deçan dhe në Gjakovë ishin objektet në të cilat Ramush Haradinaj ka kaluar për të kryer shkollën e mesme.

“E kam kryer shkollën e mesme. E kam kryer dy vitet në “Vëllezërit Frashëri” këtu në paralelet e ndame në Isniqi, e kam vazhdu në Deçan. Dikun në semestrin e dytë jam transferu në Gjakovë në “Hysni Zajm” drejtimi i fizikës. Kujdestar e kam pas Nustret Ferizin. Pra e kam kry”, ka thënë Haradinaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...