A e ka grushtin e fortë Haki Abazi, e dëshmon kjo  foto e Dardan Molliqajt - Bota Sot
A e ka grushtin e fortë Haki Abazi, e dëshmon kjo  foto e Dardan Molliqajt

Aktuale

A e ka grushtin e fortë Haki Abazi, e dëshmon kjo  foto e Dardan Molliqajt

Nga: A.M. Më: 15 shtator 2019 Në ora: 07:41
Dardan Molliqaj, Haki Abazi

Disa ditë më parë në një emision televizivë ishte i ftuar Dardan Molliqaj nga PSD-ja dhe Haki Abazi nga VV-ja. Gjatë emisionit pati debate të vazhdueshëm ndërmjet Molliqajt dhe Abazit, por si duket debate I tyre i kaloj të gjitha parashikimet.

Gjatë një pauze të emisionet Molliqaj dhe Abazi janë përleshur fizikisht. Kandidati për deputet nga VV-ja, shprehet se Molliqaj e ka sulmuar pas shpinës së tij.

Ndërsa, ky i fundit e ka mohuar një gjë të tillë.

Ndryshe, njëri ndër themeluesit e PPK-së dhe ish anëtar i saj, Sali Rexhaj, ka publikuar një fotografi të kandidatit për deputet nga PSD-ja, Daradan Molliqajt të shkrepur nga një emision televizivë pas konfrontimit me Abazin.

Ai në mbishkrimin e fotografisë ka shkruar: “Grushtin e forte e paska Haki Abazi”.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...