Ambasadori amerikan shijon natyrën e Zubin Potokut - Bota Sot
Ambasadori amerikan shijon natyrën e Zubin Potokut

Aktuale

Ambasadori amerikan shijon natyrën e Zubin Potokut

Më: 15 shtator 2019 Në ora: 12:08
Philip Kosnett, së bashku me bashkëshorten e tij kanë vizituar qytetin Zubin Potok

Ambasadori i Shteteve të Bashkuara në Kosovë, Philip Kosnett, së bashku me bashkëshorten e tij kanë vizituar qytetin Zubin Potok.

Këtë e ka bërë të ditur Ambasada Amerikane nëpërmjet një shkrimi në Facebook.

“Në çdo vend është mirë të lëvizësh dhe të dëgjosh pikëpamje të ndryshme për të tashmen dhe të ardhmen, siç bënë ambasadori dhe zonja Kosnett gjatë vizitës së tyre të fundit në Zubin Potok”.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...