Adelina Ismaili mbështetë fuqishëm Vjosa Osmanin: Vjosa jep e nuk merr - Bota Sot
Adelina Ismaili mbështetë fuqishëm Vjosa Osmanin: Vjosa jep e nuk merr

Aktuale

Adelina Ismaili mbështetë fuqishëm Vjosa Osmanin: Vjosa jep e nuk merr

Nga: V.R Më: 15 shtator 2019 Në ora: 15:48
Adelina Ismajli dhe busti Ibrahim Rugovës

Këngëtarja e famshme Adelina Ismajli, nëpërmjet një statusi, është vënë në përkrahje të plotë për Vjosa Osmanin, kandidaten për kryeministër të Kosovës, nga radhët e LDK-së.

Me Vjosën, se Vjosa nuk ka ndryshuar mendjen, as rrugën kurrë, ka thënë Ismajli.

Postimi plotë:

Me Vjosen, se Vjosa nuk e ka ndryshuar mendjen as rrugen, kurr.

Me Vjosen, se Vjosa nuk eshte frikesuar te flase te verteten, kurr.

Me Vjosen, se na ktheu e na bashkoi.

Me Vjosen se eshte grua e nene, Vjosa jep e nuk merr.

Me Vjosen, se Vjosa perkulet vetem per te perqafuar qytetarin e vendit tem.

#meVjosenKryeministre

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...