Një faqe e LDK-së e krahason Albin Kurtin me Hashim Thaçin - Bota Sot
Një faqe e LDK-së e krahason Albin Kurtin me Hashim Thaçin

Aktuale

Një faqe e LDK-së e krahason Albin Kurtin me Hashim Thaçin

Nga: D.RR Më: 16 shtator 2019 Në ora: 15:59
Albin Kurti dhe Hashim Thaçi

Një faqe e LDK-së në Facebook, “LDK për Kosovën”, që ka shumë pëlqime e ndër to edhe nga deputetë dhe zyrtarë të LDK-së, ka bërë një krahasim jo aq të mençur.

Ata kanë mbështetur Vjosa Osmanin në deklarimin e saj se Albin Kurti është bërë sikur “PRONTO” me deklaratën për Elez Blakajn.

Kjo faqe e LDK-së në Facebook, ka krahasuar edhe Elez Blakaj me Aleksandër Lumezin, përcjellë "Bota sot".

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...