Haradinaj, kandidati i parë që i publikon 100 zotimet e tij - Bota Sot
Haradinaj, kandidati i parë që i publikon 100 zotimet e tij

Aktuale

Haradinaj, kandidati i parë që i publikon 100 zotimet e tij

Më: 16 shtator 2019 Në ora: 20:39
Ramush Haradinaj

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj përmes një statusi në Facebook ka treguar se cilat do të jenë 100 zotimet e tija si kandidat për kryeministër.

Zotimi i parë ishte se Kosova e 17 shkurtit dhe taksa do të mbetet deri në njohje. Zotimi i dytë ishte statusi i kandidat për BE deri në vitin 2020.

Ndërsa zotimi i tretë ishte liberalizimi i vizave, i katërti rritja ekonomike 8 deri në fund të mandatit.

Më poshtë i gjeni të renditura.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...