Frashër Krasniqi: Albini ka problem me vetën dhe të kaluarën e tij - Bota Sot
Frashër Krasniqi: Albini ka problem me vetën dhe të kaluarën e tij

Aktuale

Frashër Krasniqi: Albini ka problem me vetën dhe të kaluarën e tij

Më: 17 shtator 2019 Në ora: 22:51
Frashër Krasniqi

Frashër Krasniqi nga PSD-ja në Debat plus ka folur rreth gjuhës së komunikimit në fushatë, ku sipas tij në këto debate më shumë po dëgjohet ngritja e zërit se sa shpalosja e programit, përcjell Periskopi

Ai  përveç gjuhës së komunikimit e ka komentuar edhe debatin e mbrëmshëm të kreut të VV-së Albin Kurti, ku sipas tij ai është përlarë mbrëmë me vetën dhe të kaluarën e tij.

Sipas Krasniqit VV-ja nuk ka tentim për shpalosje të programit.

“Raste raste, paj kemi rastet i kemi arë gjithë në momentet që nuk po ka shumë argument nga partitë po ka tentativë me ashpërsu gjuhën, jam idhtarë në kuadër të debateve dhe fushatës gjithmonë është e rëndësishme me shpalos programin sepse nuk po kemi mundësi për të shpalosur programin, por vetëm ngritjetë zërit po kemi. Paj u përlajke me vetën Albini ,  u përlajke me të kalumen e vetë, gjuhë e tesionume, në suazën e qasaj që nuk prezantojke asgjë, mjaftohesh mi shajt të tjerët, nuk ka tentim  me shpalos programin por vetëm mi njollosë gjithë të tjerët”, tha Krasniqi në Debat Plus.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...