Kurti i ulur këmbëkryq në Lupç – kërkon votën e llapjanëve - Bota Sot
Kurti i ulur këmbëkryq në Lupç – kërkon votën e llapjanëve

Aktuale

Kurti i ulur këmbëkryq në Lupç – kërkon votën e llapjanëve

Më: 17 shtator 2019 Në ora: 23:09
Pamje nga vendi i ngjarjes

Kandidati për kryeministër i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ndonëse nuk njihet si njeri i odave, kjo nuk vlen kur është koha e zgjedhjeve, shkruan Gazeta Insajderi.

Kurti i ulur këmbëkryq në fshatin Lupç i Poshtëm në Podujevë ka kërkuar votën e llapjanëve.

Fatmir Humolli, kandidatë për deputet nga radhët e Vetëvendosjes, ka postuar disa foto ku shihet së bashku me Kurtin dhe kandidatë tjerë për deputetë.

“Në odën tonë në Lupç të Poshtëm mbajtëm takimin mobilizues me banorët e lagjes sonë. Na nderuan me vizitë Albin Kurti me kandidatët për deputet: Shpejtim Bulliqi, Sabri Kiçmari, Fitim Haziri, Mevlyde Hyseni dhe Gazmend Islami”, ka shkruar Humolli.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...