Milazim Krasniqi propozon këtë person për kryeministër, e çmontoi demagogjinë e Albin Kurtit - Bota Sot
Milazim Krasniqi propozon këtë person për kryeministër, e çmontoi demagogjinë e Albin Kurtit

Aktuale

Milazim Krasniqi propozon këtë person për kryeministër, e çmontoi demagogjinë e Albin Kurtit

Nga: N.Sh Më: 18 shtator 2019 Në ora: 09:05
Milazim Krasniqi

Profesori universitar, Milazim Krasniqi ka komentuar paraqitjen e Albin Kurtit në debatin televiziv që dy ditë më parë.

Krasniqi ka përkrahur publikisht avokatin Dastid Pallaska i cili e ka thënë se paraqitja e Kurtit në këtë intervistë ishte më e dobëta ndonjëherë.

Karshi këtyre deklaratave profesori Milazim Krasniqi ka thënë se Pallaska çmontoi demagogjinë dhe amatorizmin e Albin Kurtit.

“Keq qe Dastid Pallaska nuk asht kandidat per kryeminister. Jo vetem qe e cmontoi demagogjine dhe amatorizmin e Kurtit, po shpalosi programin me koherent e me konkret per vendin tone. Te lumte Dastid!”, ka shkruar Krasniqi në Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...