Qytetarët në diskutim me kandidatët për deputetë (Drejtpërdrejtë) - Bota Sot
Qytetarët në diskutim me kandidatët për deputetë (Drejtpërdrejtë)

Aktuale

Qytetarët në diskutim me kandidatët për deputetë (Drejtpërdrejtë)

Më: 18 shtator 2019 Në ora: 10:28

Po mbahet tryeza e diskutimit ndërmjet qytetarëve dhe kandidatëve për deputetë nga subjektet politike lidhur me temën “Qasja e subjekteve politike rreth çështjes së gjinekologut në nivel komunal”.

Ky aktivitet zhvillohet në kuadër të projektit “Rritja e llogaridhënies së institucioneve lokale”, që zbatohet nga KDI dhe mbështetet nga Ambasada Britanike në Prishtinë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...