Adem Salihaj ndjehet krenar që ishte bashkëpunëtor i ngushtë i Presidentit Rugovës - Bota Sot
Adem Salihaj ndjehet krenar që ishte bashkëpunëtor i ngushtë i Presidentit Rugovës

Aktuale

Adem Salihaj ndjehet krenar që ishte bashkëpunëtor i ngushtë i Presidentit Rugovës

Nga: N.Sh Më: 18 shtator 2019 Në ora: 10:51
Ibrahim Rugova dhe Adem Salihaj

Ish-deputeti i LDK-së, Adem Salihaj i cili përsëri është kandidat nga kjo parti për deputet, thotë se është krenar që ishte bashkëpunëtor i ngushtë i Presidentit të Kosovës, Ibrahim Rugovës.

Ai përmes një postimi në Facebook, shkruan se, “gjithmonë besnik ndaj frymës Rugoviane”.

Postimi i plotë:

Jam krenar që isha bashkëpunëtor i ngushtë i Presidentit Rugova. Gjithmonë besnik ndaj frymës rugoviane!

#LDK134

#AdemSalihaj50

#MeVjosën

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...