Vjosa Osmani: Rinia janë arsyeja pse ne do të fitojmë - Bota Sot
Vjosa Osmani: Rinia janë arsyeja pse ne do të fitojmë

Aktuale

Vjosa Osmani: Rinia janë arsyeja pse ne do të fitojmë

Më: 18 shtator 2019 Në ora: 22:03
Vjosa Osmani

Kandidatja për kryeministre nga Lidhja Demokratike Vjosa Osmani ka zhvilluar sot një takim me të rinjtë e Prishtinës.

Osmani tha se arsyeja pse i ka hyrë garës për kryeministre janë pikërisht rinia dhe kjo është arsyeja pse do të fitojmë.

Plot entuziazëm e vullnet në një takim sot me të rinjë të Prishtinës. Rinia e Kosovës janë arsyeja pse i kam hyrë kësaj gare dhe rinia janë pikërisht arsyeja pse do të fitojmë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...