Kandidati për deputet i VV-së akuzohet nga AAK se ka dosje në Polici për posedim të narkotikëve - Bota Sot
Kandidati për deputet i VV-së akuzohet nga AAK se ka dosje në Polici për posedim të narkotikëve

Aktuale

Kandidati për deputet i VV-së akuzohet nga AAK se ka dosje në Polici për posedim të narkotikëve

Më: 19 shtator 2019 Në ora: 18:10
Arbër Rexhaj

Kandidati për deputetët nga radhët e koalicionit AAK – PSD, Ilir Baldedaj ka akuzuar publikisht kandidatin për deputet nga VV, Arbër Rexhajn se ka dosje në polici për posedim narkotikësh.

‘Në 2005 ka procesverbal në Polici për posedim narkotikësh’, ka thënë Baldedaj. I njëjti ka thënë tha e gjitha mund të argumentohet nëse shkohet në Polici dhe gjendet dosja. E gjithë kjo nisi me disa akuza që të dy këta patën për njëri tjetrin, bazuar në qeverisjet në kohët e tyre”, ka thënë Baldedaj nga AAK.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...