Fetah Rudi në njërën anë dhe atentatorët e tij në anën tjetër, Liri Loshi: Paqja është e pamundur - Bota Sot
Fetah Rudi në njërën anë dhe atentatorët e tij në anën tjetër, Liri Loshi: Paqja është e pamundur

Aktuale

Fetah Rudi në njërën anë dhe atentatorët e tij në anën tjetër, Liri Loshi: Paqja është e pamundur

Nga: V.R Më: 20 shtator 2019 Në ora: 11:54

Publicisti dhe njohësi i rrethanave politike, Liri Loshi, ka thënë se përderisa në një taborr politik kemi kandidat që e bëjnë jetën në karrocë nga plaget e atentateve politike e nga ana tjetër kandidat potencial që mund të kenë dhënë urdhër, paqja është e pamundur.

Postimi plotë:

Përderisa nga një taborr politik kemi kandidat për deputetë që jetën e bën në karrocë nga plagët e atetnateve politike, siç është Fetah Rudi për shembull, e në taborrin tjetër kemi kandidatë që mund të kenë urdhëruar, apo kryer vrasje politike, paqja mes nesh është e pamundur.

#MeFetahRudin

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...