“PDK është si një merimangë e egër dhe helmuese e cila e ka lëshuar rrjetën në tërë Kosovën” - Bota Sot
“PDK është si një merimangë e egër dhe helmuese e cila e ka lëshuar rrjetën në tërë Kosovën”

Aktuale

“PDK është si një merimangë e egër dhe helmuese e cila e ka lëshuar rrjetën në tërë Kosovën”

Nga: D.RR Më: 21 shtator 2019 Në ora: 13:49
PDK

Prof. Dr. Binak Maxharraj, ka dhënë kritika për PDK-në, duke e quajtur atë si merimangë e egër helmuese, e cila e ka lëshuar rrjetën në tërë Kosovën.

Ai thotë se dora e popullit me votën e tyre, do ta shkatërrojë PDK-në.

Postimi i plotë:

PDK SI MARIMANGA

PDK është si një marimangë e egër,helmuese e cila i ka lëshuar rrënjët dhe rrjetën në tjerë Kosovën.

Zor së hiqet qafe pa ia pre të gjitha këmbët dhe prishë rrjetën kësaj marimange helmuese për vendin.

Kjo mbas do të ndodhë më 6 tetor,kur vetë dora e popullit do ta shkaterroi këtë përbindesh që e shkaterroi Kosovën dhe ia nxiu jetën popullit të saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...