Dushi: Entuziazmi i të rinjve në Gjilan, konfirmon mbështetjen për LDK-në - Bota Sot
Dushi: Entuziazmi i të rinjve në Gjilan, konfirmon mbështetjen për LDK-në

Aktuale

Dushi: Entuziazmi i të rinjve në Gjilan, konfirmon mbështetjen për LDK-në

Nga: G.B Më: 21 shtator 2019 Në ora: 15:25
Florian Dushi

Kandidati për deputet nga LDK, Florian Dushi, ka thënë se entuziazmi i të rinjve në Gjilan e konfirmon mbështetjen për listën fituese të LDK-së, përcjell Bota sot.

Përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, ku ka publikuar foto nga tubimi në Gjilan, Dushi ka thënë se pjesëmarrja e tyre i motivon për të vazhduar kontaktin me ta dhe për të shpalosur programin e LDK-së për zhvillimin e vendit.

Postimi i tij i plotë në Facebook:

Entuziazmi i të rinjve në Gjilan, konfirmon mbështetjen për listën fituese të Lidhjes Demokratike të Kosovës. Pjesëmarrja e tyre në këtë tubim na motivon për të vazhduar kontaktin me çdo të ri dhe të re për t'a shpalosur vizionin dhe programin e LDK-së për zhvillimin e vendit tonë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...