Kandidatja për deputete nga radhët e PDK-së, fton qytetarët t’i bashkohen kauzës së kandidatit për kryeminister nga kjo parti, Kadri Veseli - Bota Sot
Kandidatja për deputete nga radhët e PDK-së, fton qytetarët t’i bashkohen kauzës së kandidatit për kryeminister nga kjo parti, Kadri Veseli

Aktuale

Kandidatja për deputete nga radhët e PDK-së, fton qytetarët t’i bashkohen kauzës së kandidatit për kryeminister nga kjo parti, Kadri Veseli

Më: 21 shtator 2019 Në ora: 23:21
Ariana Musliu Shoshi

Në një postim në llogarinë e saj në facebook, Ariana Musliu Shoshi thekson se Pritje madhështore haset kudo, entuziazëm kudo, frymë e fitores së madhe të Partisë Demokratike të Kosovës gjithandej.

Më poshtë keni shkrimin e plotë:

Pritje madhështore kudo, entuziazëm kudo, frymë e fitores së madhe të Partisë Demokratike të Kosovës gjithandej!

Qytetarë të dashur, ejani ta ndërtojmë bashkë të ardhmen tonë.

Bashkohuni kauzës së Kryeministrit në ardhje, z. Veseli, kauzë për një Kosovë pa korrupsion, pa nepotizëm, për një Kosovë me perspektivë të sigurt për rininë tonë.

Ta ndërtojmë të ardhmen për ty dhe shtetin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...