Zafir Berisha: Opoja po e përkrahë frymën socialdemokate! - Bota Sot
Zafir Berisha: Opoja po e përkrahë frymën socialdemokate!

Aktuale

Zafir Berisha: Opoja po e përkrahë frymën socialdemokate!

Më: 22 shtator 2019 Në ora: 10:18
Zafir Berisha

Kandidati për deputet i koalicionit Nisma-AKR-PD me numrin 7, Zafir Berisha  gjatë ditës së djeshme ishte në fshatin e Opojës në tubimin parazgjedhor të koalicionit.

Përmes një statusi në Facebook, Berisha tha se banorët e fshatit Opojë do e mbështesin boshtin politik të Nismës dhe kandidatin për kryeministër, Fatmir Limaj.

Për më shumë lexojeni statusin e plotë, Fatmir Limaj:

Opoja përktahë frymës socialdemokate!

Gjatë vizitës në komunën e Dragashit u bindëm se edhe opojarër me të madhe mbështesin boshtin politik të Nisma’s dhe kandidatin për kryeministër z.Fatmir Limaj.

Gjetëm një pritje të ngrohtë nga shumë qytetar të k’saj komune, të cilëve ju premtuam mbështetje në turizëm, bujqësi e blektori.

Vizituam edhe kompanin “Meka” si njëra nga bizneset e suksesshme jo vetëm në Dragash…

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...