Deputeti i njohur i PDK-së kalon në AAK, Daut Haradinaj i uron detyrën e re - Bota Sot
Deputeti i njohur i PDK-së kalon në AAK, Daut Haradinaj i uron detyrën e re

Aktuale

Deputeti i njohur i PDK-së kalon në AAK, Daut Haradinaj i uron detyrën e re

Nga: D.RR Më: 23 shtator 2019 Në ora: 12:09
Kadri Veseli dhe Ramush Haradinaj

Ish deputeti dhe ish zyrtari i Partisë Demokratike të Kosovës, ka kaluar në radhët e AAK-së, shkruan “Bota sot”.

Bëhet fjalë për Nait Hasanin, ku Daut Haradinaj i ka uruar mirëseardhje dhe i ka uruar detyrën e re, mirëpo nuk ka treguar se për cilën detyrë.

Postimi i Daut Haradinaj:

I uruam detyrën e re mikut tim Nait Hasani.
DH

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...