Limaj dhe Reçica vizitojnë Qendrën e Aftësimit Profesional në Prizren (Drejtpërdrejt) - Bota Sot
Limaj dhe Reçica vizitojnë Qendrën e Aftësimit Profesional në Prizren (Drejtpërdrejt)

Aktuale

Limaj dhe Reçica vizitojnë Qendrën e Aftësimit Profesional në Prizren (Drejtpërdrejt)

Më: 23 shtator 2019 Në ora: 13:51
Pamje nga takimi

Zëvendëskryeministri në detyrë i Republikës së Kosovës, Fatmir Limaj dhe ministri në detyrë i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Skender Reçica vizitojnë sot Qendrën e Aftësimit Profesional në Prizren, ora 14:00.

Pastaj, Limaj dhe Reçica do të takojnë një përfituese nga programi i masave aktive të tregut të punës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat