Nasim Haradinaj me Hisen Berishën: Vendi në rrezik, fitorja e pashmangshme - Bota Sot
Nasim Haradinaj me Hisen Berishën: Vendi në rrezik, fitorja e pashmangshme

Aktuale

Nasim Haradinaj me Hisen Berishën: Vendi në rrezik, fitorja e pashmangshme

Nga: A.Zh Më: 23 shtator 2019 Në ora: 14:17
Nasim Haradinaj dhe Hisen Berisha

Nënkryetari i OVL të UÇK, Nasim Haradinaj, ka publikuar në Facebook një fotografi me kandidatin për deputet të PDK-së, Hisen Berishën.

Haradinaj është shprehur i bindur se fitorja për “Dekadën e re” të PDK-së, është e pashmangshme, përcjell Bota sot.

Ai ka thënë se do të jenë bashkë dhe unik, pasi vendi është në rrezik.

“#Dekadaere Fitorja e pashmangshme...! Kur vendi është në rrezik ne çdo herë e kudo jemi bashkë dhe unik...!!!”, ka shkruar Nasim Haradinaj./BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...