Ish-agjenti i SHIK-ut: Kadri, boll më se... - Bota Sot
Ish-agjenti i SHIK-ut: Kadri, boll më se...

Aktuale

Ish-agjenti i SHIK-ut: Kadri, boll më se...

Nga: N.Sh Më: 1 tetor 2019 Në ora: 13:14
Kadri Veseli dhe Xhavit Haliti

Ish-agjenti i SHIK-ut, Naim Miftari i thotë Kadri Veseli boll më me gënjeshtra se na shurdhuat.

Miftari përmes një postimi në Facebook, thotë se, Veseli në emër të luftës, të Brukselit e Amerikës e ka shndërruar Kosovën në strajcë lypsari.

Postimi i plotë:

Boll më na shurdhuat bo... me gënjeshtra

Kadri shefi jeni bë bash si ai magari kur e kish hëngër ujku thojke ishalla jam ëndërr, e s’është ka i han hiq kërkujt kush shkruan për (pasi e keni paguar rrastë me para të budallve neve) juve as me kanë je se në emër të luftës tuaj të rreme në emër të Brukselit e Amerikës vendin tonë Kosovën dhe popullin tonë e keni shndërruar në strajcë lypsari dhe ja 50 vite mbrapa e keni kthyer.

Boll më na ngit qe 20 vite me gënjeshtra me plot gojën properëndimor e pro amerikan por në fakt jeni vetëm gusar modern që me ndihmën e shërbimeve sekrete armiqësore keni keqpërdor luftën dhe keni keqpërdor sidomos lirin të jeni ku jeni sot, por mos u frikoni e mu lemerisë se Albini e ka dorën e letë, edhe Vjosa e ka dorën e letë nëse e lan ata dostat e ty e të Hashim Thaçit e Ilmi Reqices që i keni në LDK!.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...