Vjosa Osmani sot në Viti, Kamenicë e Prishtinë - Bota Sot
Vjosa Osmani sot në Viti, Kamenicë e Prishtinë

Aktuale

Vjosa Osmani sot në Viti, Kamenicë e Prishtinë

Më: 3 tetor 2019 Në ora: 07:51
Vjosa Osmani

Në ditën e nëntë të fushatës zgjedhore, kandidatja e LDK-së për kryeministre, Vjosa Osmani do të mbajë tubime me qytetarët në tri komuna.

Osmani do të jetë sot në Viti, Kamenicë dhe Prishtinë.

Njoftimi i plotë:

Sot (e enjte), më datë 3 tetor 2019, kandidatja e LDK-së për Kryeministre, Dr. Vjosa Osmani merr pjesë në këto tubime:

Në orën: 15:00, në sheshin e qytetit, në Viti.
Në orën 17:00, në Shtëpinë e Kulturës, në Kamenicë.
Në orën 19:00, në shkollën fillore “Ismail Qemali”, në Prishtinë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...