Mefail Bajqinovci: Do t’i çmontojmë ditën e diel - Bota Sot
Mefail Bajqinovci: Do t’i çmontojmë ditën e diel

Aktuale

Mefail Bajqinovci: Do t’i çmontojmë ditën e diel

Më: 4 tetor 2019 Në ora: 17:08
Mefail Bajqinovci

Kandidati për deputet nga VV, Mefail Bajqinovci, ka publikuar një fotografi në rrjetin social Facebook, ku u bënë thirrje qytetarëve të u bashkohen në tubimin përmbyllës.

“Kanë filluar shqetësimet nga bandat sepse dita e diel po afrohet dhe “Dyzi” i pret ata që e vjedhën këtë popull. Do t’i çmontojmë ditën e diel ndërsa javën tjetër qeveria Kurti fillon punën.
Para fitores së madhe bashkë me Glaukun ju ftojmë sonte në tubimin përmbyllës të fitores së madhe të datës 6 tetor. Ejani sonte në sheshin Skenderbeu ora 20:00”, ka shkruar ai.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...