Ekskluzive: Sondazhi slloven e nxjerrë LDK-në të parën, pastaj VV-në

Aktuale

Ekskluzive: Sondazhi slloven e nxjerrë LDK-në të parën, pastaj VV-në

Nga: Bota sot Më: 4 tetor 2019 Në ora: 19:38
Sondazhi

Sipas një sondazhi slloven për zgjedhjet e 6 tetorit, LDK-ja do të prijë me 32%, Vetëvendosje me 28%, PDK e treat me 19%, AAK-PSD 11%, NISMA-AKR-PD  4%, të tjerat 6%.

Ky sondazh e sjellë LDK-në fituese të zgjedhjeve.

Ndryshe, gjatë gjithë fushatës zgjedhore dhe tubimeve madhështore  të LDK-së është parë një interesim i madh i qytetarëve dhe me besimin për ndryshime në qeverisje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat