Ueb faqja e KQZ-së po funksion pjesërisht - Bota Sot
Ueb faqja e KQZ-së po funksion pjesërisht

Aktuale

Ueb faqja e KQZ-së po funksion pjesërisht

Më: 6 tetor 2019 Në ora: 15:20
Foto ilustrim

Faqja e Komisionit Qendror Zgjedhor është duke funksionuar pjesërisht.

Secili person që është i interesuar që të gjejë rezultatet e votimeve ose ndonjë informatë të zgjedhjeve gjatë viteve të kaluara nuk mund të ketë qasje.

Por njëjtë nuk është me informatat për zgjedhjet që po mbahen sot.

Në faqen e KQZ-së qasja është e lehtë për zgjedhjet në vitin 2019 ndërsa njëjtë nuk është edhe për zgjedhjet e vitit 2017, 2014 dhe në zgjedhjet e mëhershme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...