PEK-u i Milaim Zekës shumë pak vota, kjo është përqindja - Bota Sot
PEK-u i Milaim Zekës shumë pak vota, kjo është përqindja

Aktuale

PEK-u i Milaim Zekës shumë pak vota, kjo është përqindja

Më: 6 tetor 2019 Në ora: 21:22
Milaim Zeka

Milaim Zeka dhe Partia Euroatlantike e Kosovës deri më tani kanë 0,15 për qind të votave.

Kjo është larg numërit të cilin e kishte përmendur gjatë fushatës Milaim Zeka kur thoshte se partia e tij do t’i fitojë rreth 13 për qind.

Ndërkohë partitë e tjera janë duke zhvilluar garë interesante.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...