Ja në cilat komuna prin LDK-ja - Bota Sot
Ja në cilat komuna prin LDK-ja

Aktuale

Ja në cilat komuna prin LDK-ja

Më: 7 tetor 2019 Në ora: 01:18
LDK

Lidhja Demokratike e Kosovës, aktualisht sipas rezultateve kur kanë mbetur edhe shumë pak nga kompletimi i të dhënave nga procesi i numërimit të votave, prin në tetë komuna:

Pejë, Istog, Suharekë, Viti, Podujevë, Lipjan, Dragash dhe Fushë Kosovë.

Në bazë të dhënave të publikuar nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, LDK ka marr 186 mijë e 307 apo 24,93 përqind.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...