Labin e dëshpëron qyteti i lindjes, del keq me vota - Bota Sot
Labin e dëshpëron qyteti i lindjes, del keq me vota

Aktuale

Labin e dëshpëron qyteti i lindjes, del keq me vota

Më: 9 tetor 2019 Në ora: 09:03
Labinot Tahiri

Këngëtari dhe ish-deputeti, Labinot Tahiri duket se këtë herë është dëshpëruar nga vendasit e vet pasi nuk e kanë votuar edhe aq shumë sa ka pritur.

Labi dhe partia e tij e re AAK ka dështuar me vota në qytetin e Ferizajt, kjo parti ka arritur të pozicionohet si partia e katërt në qytetin e tretë më të madh në vend.

Dobët me vota ka shkuar edhe njëri prej kandidatëve që pretendonte se ka shumë njerëz prapa vetës, Labi këtë herë  ka marrë 1209 vota.

Ndryshe, partia fituese në Ferizaj ka dal Lëvizja “Vetëvendosje” me 17211 vota.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...