E quajnë 'Albin Kurti i vogël', a arriti i riu vushtrrias t’i marrë votat për deputet - Bota Sot
E quajnë 'Albin Kurti i vogël', a arriti i riu vushtrrias t’i marrë votat për deputet

Aktuale

E quajnë 'Albin Kurti i vogël', a arriti i riu vushtrrias t’i marrë votat për deputet

Më: 9 tetor 2019 Në ora: 09:58
Albin Kurti dhe Gazmend Gjyshinca

Të gjithë u befasuan nga fjalimet e tija të cilat ngjasonin me fjalimet e kreut të Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurtit. Bëhet fjalë për të riun Vushtrria, kandidat për deputet nga partia e Kurtit, për Gazmend Gjyshincën.

Ende nuk është bërë e ditur nëse ky i ri ka arritur që t’i marrë votat e duhura për të qenë pjesë e legjislaturës së shtatë.

E vet Gjyshinca në profilin e tij në Facebook ka dhënë sinjale se ka marrë vota për të qenë deputet i Kuvendit.

“Mijëra e mijëra herë faleminderit!Ju dua shumë! Tash na pret puna për Republikën që duam!”, ka shkruar Gjyshinca në Facebook”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...