Mustafa dhe Osmani dalin nga takimi me amerikanët - Bota Sot
Mustafa dhe Osmani dalin nga takimi me amerikanët

Aktuale

Mustafa dhe Osmani dalin nga takimi me amerikanët

Më: 9 tetor 2019 Në ora: 15:39
Isa Mustafa, Vjosa Osmani

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, së bashku me ish-kanidadaten për kryeministre nga kjo parti, Vjosa Osmani,  janë larguar nga Ambasada amerikane ku po mbanin takimin me të dërguarin e Donald Trump, Richard Grenell.

Ambasadori Grenell, po mban takime me të gjithë liderët e subjekteve politike në ambasadë, raporton IndeksOnline.

Por ende nuk është deklaruar askush se për çfarë bëhet fjalë.

Image

Ndryshe, Grenelli gjatë ditës ka takuar presidentin Thaçi në presidencë dhe kryetarin e Lëvizjes Vetëvendsoje, Albin Kurti.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...