Kadri Veseli e Hajdar Beqa më të votuarit nga PDK-ja në Gjakovë - Bota Sot
Kadri Veseli e Hajdar Beqa më të votuarit nga PDK-ja në Gjakovë

Aktuale

Kadri Veseli e Hajdar Beqa më të votuarit nga PDK-ja në Gjakovë

Më: 9 tetor 2019 Në ora: 16:49
Kadri Veseli e Hajdar Beqa

Kandidati për kryeministër nga radhët e PDK-së, Kadri Veseli, është kandidati më i votuari në komunën e Gjakovës.

Ai ka marrë 2787 vota, kurse pas Veselit më i votuari është kryetari i degës së PDK-së në Gjakovë dhe kandidati për deputet, Hajdar Beqa, i cili ka marrë 2237 vota. Pas tij renditen Butrin Batalli, Ramadan Hoti e Hisen Berisha…

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...