Haradinaj pret në takim një delegacion të Bundestagut Gjerman - Bota Sot
Haradinaj pret në takim një delegacion të Bundestagut Gjerman

Aktuale

Haradinaj pret në takim një delegacion të Bundestagut Gjerman

Më: 10 tetor 2019 Në ora: 07:42
Ramush Haradinaj

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj pret sot në takim një delegacion nga Bundestagu Gjerman.

Delegacioni janë pjesë e Nënkomitetit për Parandalimin e Krizave Civile, Menagjimin e Konfliktit dhe Veprimeve të Integruara.

Takimi nis në ora 09:30, në ndërtesën e Qeverisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...