A e keni ditur se ky është babai i Albin Kurtit? - Bota Sot
A e keni ditur se ky është babai i Albin Kurtit?

Aktuale

A e keni ditur se ky është babai i Albin Kurtit?

Nga: D.RR Më: 11 tetor 2019 Në ora: 09:33
Albin Kurti

E kemi parë shpesh me gruan dhe të bijën e tij nëpër tubime e nëpër media, por a e dini kush është babai i Albin Kurtit?

Albini është djali i Zaim Kurtit, të cilin e shohim rrallë, e rrallë kush e njeh, shkruan “Bota sot”.

Ai ekspozohet shumë pak nëpër media e publik, ndërsa “Bota sot” ua sjellë fotot e tij më poshtë:

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat