Albin Kurti tregon se si ndodhi aksidenti në Tiranë - Bota Sot
Albin Kurti tregon se si ndodhi aksidenti në Tiranë

Aktuale

Albin Kurti tregon se si ndodhi aksidenti në Tiranë

Më: 21 tetor 2019 Në ora: 21:46
Albin Kurti

Kreu i Vetëvendosjes Albin Kurti është i ftuari i mbrëmjes së sotme në emisionin ‘Çim Peka Live’.

Që në nisje të intervistës, Kurti është pyetur në lidhje me aksidentin e ndodhur mbrëmjen e djeshme në autostradën Tiranë-Durrës.

Kurti ka treguar edhe rrethanat, ndërsa është shprehur se ka lënduar vetëm bërrylin.

“Ishim duke udhëtuar për në Tiranë për të festuar fitoren. Para nesh kishim një makinë policie, e cila goditi një makinë tjetër. Ne goditëm makinën e policisë dhe makina pas nesh na goditi.

Gjithsesi nuk pësuam lëndime. Unë kam dëmtuar vetëm pak bërrylin, por duke qenë se unë nuk jam njeri i bërrylave kjo nuk është problem”, është shprehur Kurti.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat