Drejtpërdrejt nga dekorimi me Urdhrin e Palmave Akademike - Bota Sot
Drejtpërdrejt nga dekorimi me Urdhrin e Palmave Akademike

Aktuale

Drejtpërdrejt nga dekorimi me Urdhrin e Palmave Akademike

Më: 29 tetor 2019 Në ora: 17:51
Ilustrim

Ambasadorja e Francës, Marie-Christine Butel dekoron Valbona Berisha dhe rektorin e Universitetit të Prishtinës Marjan Dema me Urdhrin e Palmave Akademike.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat