Lëndohet edhe një punëtor i ndërtimtarisë - Bota Sot
Lëndohet edhe një punëtor i ndërtimtarisë

Aktuale

Lëndohet edhe një punëtor i ndërtimtarisë

Më: 30 tetor 2019 Në ora: 11:31
Foto Ilustrim

Policia raporton se dje në rrugën “Ferat Dragaj” në Prishtinë një person është dërguar në QKUK për trajtim mjekësor, pasi që i njëjti derisa ishte duke punuar në një ndërtesë në ndërtim ishte rrëzuar dhe kishte pësuar lëndime trupore.

Lidhur me rastin është intervistuar i dyshuari, pronari i kompanisë së ndërtimit i cili me urdhër të prokurorit kujdestar është liruar në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat