Numërimi i votave të diasporës nis në orën 17:00 - Bota Sot
Numërimi i votave të diasporës nis në orën 17:00

Aktuale

Numërimi i votave të diasporës nis në orën 17:00

Më: 1 nëntor 2019 Në ora: 13:50
Valmir Elezi

Është përmbyllur procesi i vlerësimit të pakove të supozuara me fletëvotime pas aktgjykimit të Gjykatës Supreme.

Zëdhënësi i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Valmir Elezi, ka thënë për mediat vendore se numërimi i fletëvotimeve të aprovuara, do të bëhet sot (e premte, 1 nëntor) në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve, duke filluar në orën 17:00.

Ende nuk ka të dhëna se sa është numri i votave në total, të cilat do të numërohen.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat