Matthew Palmer flet para studentëve dhe shoqërisë civile (Drejtpërdrejt) - Bota Sot
Matthew Palmer flet para studentëve dhe shoqërisë civile (Drejtpërdrejt)

Aktuale

Matthew Palmer flet para studentëve dhe shoqërisë civile (Drejtpërdrejt)

Më: 1 nëntor 2019 Në ora: 14:59
Matthew Palmer

Zëvendës-ndihmësi i Sekretarit të Shtetit i ShBA-së, njëherësh përfaqësues Special i Sekretarit të Shtetit për Ballkanin Perëndimor, Matthew Palmer, do të flasë para një publiku të përbërë nga studentë dhe pjesëtarë të shoqërisë civile.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat